Hustý, předešlý volejbalový víkend,..

Do starého železa ? Ještě ne,..

Volejbal TJ Bižuterie muži

Malá Skála & Bižu  0:3 (-18,-20,-29) a 3:0 (23,26,22)

Muži si jeli po letech opět zahrát na Malou Skálu. Sestava věkově nadprůměrná pouze dopoledne. Odpoledne dostali šanci všichni mladí. Stařecká zkušenost vydržela úsporně dopolední 2 sety, potom jsme „trochu“ přestali přihrávat, nicméně soupeře zlomili 🙂 .  Havlis měl pár úderů, které patří do jiné soutěže a v konci třetího setu  zazářil Pavel – na bloku, útoku i servisu (fakt dobrý počin). Kubina úsporně, prakticky bez chyby. 

Odpoledne soupeř zlomil nás, ale při pohledu na stav setů je jasné, že to nebyl žádný přejezd,… Příjemné zahrání pod dohledem Karla Čurdy (kupodivu nikdo ze Skaly neprotestoval, že se s Karlem známe 100 let,.. :-))).

Příjemné zakončení v maloskalské sokolovně při pohledu na výsledek prezidentských voleb. 

U22 na lednovém turnaji

Aby toho nebylo málo, v neděli měli Zajdovi svěřenci poslední turnaj U22. Chyběly starší opory, takže naše sestava měla do U22 hodně daleko, čehož se někteří zcela zbytečně zalekli a zapomněli sundat z nohou lyžáky. Nejen lyžáky ale i břemena přebytečné odpovědnosti, při pohledu na vlastní rodiče na tribuně. Tentokráte jsem zahráli jediný vyrovnaný souboj s Mnichovým Hradištěm,.. Někteří toho měli po sobotě plné kecky (Pavel s Vojtou), nejen kvůli plesovým keckám, takže to pojali trochu rekreačně, za což dostali náležitě od Zajdy u Jardy vyčiněno  :mrgreen:
Mladí to bez adekvátního nasazení starších kusů nemohli do vítězného konce dotáhnout. V pondělí nás bylo na tréninku 17, z čehož plyne, že  všichni přežili víkend téměř bez úhony. 

U22 TJ Bižu

Related Images:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*