Ex-liga juniorek – TJ Bižu – Sokol Žižkov 3 – 1 a 3 – 2 !

Juniorky TJ bižuterie Jablonec nad Nisou - čísla v extralize! Super těžký víkend juniorek TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 20. a 21. října 2012 na MH v Jablonci nad Nisou. V sobotu jsme sehráli na 2 varianty sestavy “ staré“ a “ mladé“ dva zápasy KP I s TJ Jiskrou Nový Bor. Výsledky 3 – 2 a 1 – 3! 9 setů pro přípravu jak na extraligu juniorek v neděli tak příležitost ve druhém zápase pro mladé hráčky. V neděli dva zápasy v extralize juniorek s týmem TJ Sokol Žižkov! První zápas 3 – 1 a 3 – 2! První zápas se odvíjel od našeho kvalitního servisu, blokařské dispozice a razantního útoku jak na středu sítě tak  na krajích! Ve druhém zápase jsme pustili soupeře do zápasu za stavu 1 – 0 na sety a 23 – 20! Přesto jsme dokázali vyhrát třetí set. Ve čtvrtém jsme nezvládli úvod setu, do hry se dostaly i další hráčky. V pátém setu jsme prohrávali 4 – 6, ale závěr setu patříl našemu důrazu! Vydolovaných 5 bodů a sety 6 – 3 nás posunuly na druhé místo tabulky EX – JKY – A a máme 11 bodů a před sebou v první části základní části zápasy 3. listopadu na VŠ Plzeň a také 10. listopadu doma s TU Liberec! Poděkování za oba víkendové dny všem hráčkám, překvapení na liberu Kristýna Havlíková, bojovné výkony a cenná vítězství! Díky!