Cenné vítězství v 1. lize juniorek s Náchodem

Zápasy 17. a 18. kola přinesly domácí  zápasy s týmem SK Rubena Náchod. V podzimních duelech jsme na podzim zvítězili na palubovce Náchoda 2x 3 – 0.   1. zápas TJ Bižu Jablonec nad Nisou – SK Rubena Náchod 3 – 1!  Sety (14, – 24, 22, 17) V prvním zápase jsme zvládli výborně první set. Ve druhém setu jsme zbytečnými chybamivrátili soupeřky do zápasu. Ve třetím setu jsme se dostali do nepohody. Zvýšenou bojovností a zlepšeným výkonem všech hráček jsme vyhráli třetí set a ve čtvrtém už soupeřky jasně přehráli. Sestava: Přibíková, Lipovská, Šudová, Jurková, Skružná, Pechová, libero Prokůpková, střídala Havlíková. 90 minut, 50 diváků, rozhodčí Lenert. Cenné vítězství, do sestavy se po 3 měsících vrátila Martina Skružná a po 6 týdnech Karolína Jurková, Iva Lipovská hrála se zdravotním omezením a do zápasu nastoupila 14 letá blokařka Dominika Šudová. Definitivní potvrzení našeho postavení v tabulce skupiny 1 JKY – C.

2. zápas TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou – SK Rubena Náchod 0 – 3 (- 22, – 27, – 19) Sestava: Přibíková, Jurková, Havlíková, Skružná, Prokůpková, Pechová, libero Kubáčková, střídaly Rupertová, Šudová. Už bez smečařky Ivany Lipovskéjsme opět v pozměněné sestavě zbytečně prohráli především koncovku druhého setu. Ve třetím setu dostaly příležitost mladé hráčky, nahrávačka Anna Rupertová a opět blokařka Dominika Šudová. Do nástavby II postoupíme z prvního místa se skórem na zápasy 7 – 1 a na sety 21 – 6. Sehrajeme v únoru  březnu dvojutkání s týmy Havlíčkova Brodu, Orionu Praha a Střešovic. Losování nástavby bude 23. ledna. Týmy na 1. a 2. místě z této nástavby si zajistí postup do baráže, která bude 31. března a 1. dubna 2012. Nejdůležitější je pro nás vyvarovat se zraněním a nemocem a kvalitním tréninkovým procesem se připravit na 12 zápasů nástavby.