Cenná a vydřená vítězství proti Karlovarsku

A tým 2015

Bižuterie : Karlovarsko „B“ 3:1(22,-22,23,22) a 3:2(-21,18,-15,23,9)

Bižuterní tým si vědom své povinnosti pokud možno „naplno bodovat“ se snažil maximálně od samého začátku nic nepodcenit a snaha urvat každý balon ve svůj prospěch byla evidentní. Rozhodně jsme ovšem nebyli v nikterak komfortní situaci – v průběhu týdne se zranil Tomáš Havel, kolumbijské kladivo odjelo za pracovními povinnostmi do Mexika a netušili jsme, jak tento výpadek v sestavě dokážeme nahradit.

Dopolední zápas jsme dokázali uválčit za plné tři body, ale nic jednoduchého to nebylo. Soupeři jsem dopřávali příliš mnoho vlastních chyb na přihrávce a v mezihře, ale byli jsme šťastnější v koncovkách.

Odpolední volejbal připomínal houpačku a jenom jsme si potvrdili, že tie-break nám není cizí – odehráli jsme jich totiž úplně nejvíce, ze všech týmů. Aby smůle nebyl konec, ve třetím setu se zranil Jarda Kubeš a vypadalo to s námi velmi bledě. Čtvrtý set a tím i druhý zápas se dal označit již za téměř ztracený – vedení Karlovarska 21:18 bylo více než komfortní. Střídající Tomáš Kukla pomohl ovšem svým servisem dostat karlovarské do potíží a set jsme s ohromným nasazením v závěru dohráli. Na vlně vítězné eruforie jsme dojeli v „tie-breaku“ vítězně.