„A tým“ Bižuterie dvakrát vítězně

TJ Bižuterie : VK Chabařovice 3:0(11,19,14) a 3:2(27,18,-22,-22,10)

A tým TJ Bižuterire 2014K prvnímu utkání přijel do Jablonce soupeř, který v poslední době vždy hrál s námi o přední příčky tabulky,.. Naše sestava byla kompletní a dopoledne se ani všichni na soupisku nevešli. Vstup do nové sezóny se nám podařil parádně a naše základní šestka začala volejbal prakticky bez vlastní chyby. Soupeř dopoledne neměl co hrát, pouze ve třetím setu se trošku „šprajcnul“, ale opravdu jenom na chvíli. Výsledek příliš jednoduchý, bohužel se zraněním na straně Chabařovic – to ovšem na jejich hru nemělo žádný vliv. Ve třetím setu jsme dohrávali prakticky s jinou šestkou. V odpoledním utkání jsme chtěli dát příležitost všem, ale v prvních dvou setech k tomu nebyla příležitost – Chabařovice se zlepšili a naopak, náš výkon šel téměř na všech postech dolů, kromě Buráka a Pižly. Přesto uválčený první set a v pohodě uhraný set druhý. Ve třetím setu jsme za jasného vedení prostřídali vše co šlo, ale jak to bývá, přišel spravedlivý volejbalový trest – plejeři v domění, že se „Chaba“ porazí sám přestali fungovat a match byl najednou v tie-breaku, který jsme začali  ve velkém stylu: prohráváme 0:4,… To již někteří propadali skepsi, ale několik výtečných bloků vrátilo vše do starých kolejí a tie-break jsme v pohodě uválčili. Z pohledu některých zbytečně ztracený bod, .. Víme ale, že nemůžeme hrát na šest hráčů a proto zapracování nových tváří do sestavy bude možná ze začátku trochu bolet,… Ale cenné vítězství s těžkým soupeřem,..

Sestavy:

Dopolední utkání: Nejedlý, Burian, Kubeš, Střižík, Delgado, Havel, libero : Horčička, střídali: Rückensteiner, Stelzig, Pražák, Novotný, Kysel,

Odpolední utkání: Nejedlý, Pražák, Kubeš, Burian, Delgado, Havel, libero: Kysel, střídali: Stelzig, Pražák, Střižík, Rückensteiner, a ještě jsem zapomněl – taky výborně na přihrávce KULE !!!!

1. USK Slavia Plzeň 2 2 0 0 6:1 175:145 6
2. TJ Lokomotiva Česká Lípa 2 2 0 0 6:1 176:154 6
3. TJ Praga Praha 2 2 0 0 6:1 169:149 6
4. TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2 2 0 0 6:2 188:149 5
5. TJ Jiskra Domažlice 2 1 1 0 5:5 210:207 3
6. TJ Netolice 1892 2 1 1 0 5:5 207:210 3
7. VK Slovan Chabařovice 2 0 2 0 2:6 149:188 1
8. VSK ISŠTE Sokolov 2 0 2 0 1:6 149:169 0