7. kolo KP starších žákyň Nový Bor

Předposlední kolo KP starších žákyň pořádal Nový Bor. Podmínky byly víc než bojové, jelikož se hrálo pouze v 15 stupních. Každopádně na výmluvy prostor nebyl, protože podmínky byly pro všechny stejné. První zápas Áčka proti Mnichovu Hradišti byl nervy drásající. Pro nás předem jasná výhra bylo trápení. V takových situacích bychom víc než trenéra potřebovali psychologa. První set děvčata vyhrála, ale druhý záhadným způsobem pustila. Po té tibreak do stavu 16:14 pro nás už byl na infarkt. Naštěstí se holky oklepaly a další zápasy už nedaly prostor nikomu. Proti Varnsdorfu předvedla Sára svůj um na podání a se soupeřem si hrála až do stavu 19:0 v druhém setu. Turnov „B“ dostal podobnou šanci jako Varnsdorf a v druhém setu měl prostor pouze na 4 body. Takže celkově si Áčko odvezlo 8 bodů. Béčku se vrátila porážka Turnova „B“ proti našemu Áčku a Turnov „A“ nedal Béčku moc prostoru a defacto ho převálcovalo. Následovala ještě prohra proti Ještědské, i když zde Míša Č. ukázala vytrvalost v podání a nahrála úctyhodné body, které znepříjemnily výhru Ještědské. Náladu si holky spravily proti Varnsdorfu a odvezly si alespoň 3 body.