6. kolo KP juniorek nese naději na kvalifikaci o 2. ligu!!!

V neděli se naše Áčko s Béčkem rozdělilo a rozjelo se každé jiným směrem. Béčko zavítalo do České Lípy, kde vzhledem k sestavě pouze šesti hráček se úplně nečekal dobrý výsledek. Ale děvčata překvapila, zabojovala a udržela se ve 2. lize po dvou výhrách v tiebreaku a jedné prohře. Áčko čekal velký boj, ale lehké zápasy nevedeme od prvního kola KP, takže nic překvapujícího. První zápas proti Slavii byl rozehřívací. A i když soupeřky občas dotahovaly, naše děvčata si výsledek hlídala a snad i šetřila síly na druhý zápas. Výsledek 2:0 pro nás. Druhý zápas byl celkem demotivující od samého začátku. Turnov přijel s děvčaty hrající ligu, která ani jednou nehrála tuto sezónu v KP, ale soupiska mluví za vše, takže nám nezbylo nic jiného než držet pusu a krok a že jsme krok držely. A jako jediné Turnov podusily. První set došel do výsledku 26:28, druhý set jsme Turnov převálcovaly 25:9 a v tiebreaku prohrály o chlup 13:15. Pyšná prohra, ale na holky padla deka a náš následující „největší“ soupeř Nový Bor toho náležitě využil. Děvčata se nemohla dostat do tempa, přizpůsobila se soupeřovic hře a první set prohrála. Ale pak přišla čočka…..hnete sebou nebo nás čeká průšvih…..a hnuly sebou. Dotáhla to do tiebreaku, který už s odskokem několika bodů byl jasný pro nás. Posledním zápasem byly pro nás soupeřem Vratislavice a byť jsme se občas tahaly o každý bod, tak jsme už měly nasazenou naší hru a díky rychlosti na útoku a skvělé obraně jsme zápas dotáhly do výhry 2:0. V dnešní skupině skončilo Áčko druhé, ale celkově jsme první s odskokem už pěti bodů od Nového Boru. Vidíme světlo na konci tunelu! Pojďte nám k němu pomoci 7.4. na domácí půdě, kde si chceme převzít pohár vítězů a protáhnout si sezónu o kvalifikaci o 2. ligu. Z dnešního dne patří pochvala kapitánce Béčka Kačce, která tým dovedla ke dvěma výhrám a kapitánce Áčka Sáře, která i přes bolest kotníku nepolevila a nahrávala tak pestře, že soupeřky nezvládaly reagovat ani číst hru. Tak joooo, jedeme dál a chceme tu nejcennější satisfakci!!!!