6 bodů ze soboty je málo,..

Psychoneděle,..

Junioři Bižuterie

Tuto sobotu, po vánoční pauze proběhlo další kolo přeboru juniorů U22. V prvním utkání jsme s klikou a závěrečnou disciplínou vyhráli první set proti týmu Zákup, který jsme do 19.tého bodu stále dotahovali. Druhý set byl Vojtův festival na servisu,.. 12:0.  Po pauze následoval letos již podruhé promarněný dvojitý setbol proti vyzrálejší České Lípě, jako přes kopírák. Pokud „ulejvka“ v koncovce nejde na zem, tak je to za vyrovnaného stavu nebetyčný průser. Následoval pád do bezvědomí, který jsme si přenesli do zápasu s tuto sobotu nejlepším Hradištěm (slušně posíleným), a tento zápas odehráli jako žebráci. Po absolutním výpadku opor na příjmu nutno říci, že jako domácí, jsme utrpěli i výpadek mentální a chtěli zmizet co nejdříve z kurtu, což se borcům ve druhém projetém setu, dokonale povedlo.

Závěrečné vítezství 2:0 proti Slávii (před rokem nemyslitelné,..) bylo fajn – dokázali jsme se vyhrabat z bažiny. Ale beru tuto sobotu opět jako ztrátu min. 2 bodů. V pondělí nácvik mentální odolnosti, protože místy to bylo v sobotu psycho 😀 . Je evidentní, že vánoční pauza, tuny salátu a řízků, lyžování ve všech možných podobách, „poflakování“ se po horách a příbuzenstvu, jsou zkázou volejbalu 😀 .

Příjemným překvapením byl výkon Vítka (B2) a Artura (na začátku přemíra odpovědnosti). Vítek bez zábran (stav na ukazateli ho nezajímá = šťastný to hráč 🙂 ). Artur se musel poprat s nejtěžším postem S1 proti vysokým blokařům Slávie, což splnil na jedničku poté, co Pavel po hořícím příjmu zmizel na „U“. Tam potvrdil, že asi máme v soutěži nejlepšího útočníka i blokaře. Fanda na bloku sbíral zkušenosti a proti více než dvoumetrovým plejerům na B2 to vůbec neměl jednoduché – výborně na servisu. Lukáš po nemoci, africkém dobrodružství a slaboučké tréninkové přípravě, má co dohánět. Kostya po operaci „slepáku“ v úsporném režimu. Chyběl nemocný Adam a přišel se podívat Míra – díky !

Related Images:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*