6 bodů z palubovky Sokola Žižkov v extralize juniorek!

Extraliga juniorky TJ Bižuterie - Alfons Víkendový program měl opět 4 zápasový rytmus našeho týmu. V sobotu  jsme v KP I žen bez kapitánky Káji Jurkové v prvním zápase se Stráží nad Nisou dokázali vyhrát pouze set a ve druhém zápase si zkušené hráčky soupeře už komplikace s naším mladým týmem nepřipustily. Máme za sebou 22 zápasů a 4!!! vítězství v této soutěži, která je příležitostí pro všechny hráčky našeho týmu. V neděli jsme sehráli dva zápasy v extralize juniorek na palubovce Sokola Žižkov. Výsledky Sokol Žižkov – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0 – 3 a 0 – 3.

První zápas Sokol Žižkov – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0 – 3 ( – 12, – 20,- 28) Dva sety se odvíjely od našeho servisu a pozorného herního chování našich hráček. Ve třetím setu už boj o každý míč a štěstí na naší straně. Výsledek druhého zápasu: Sokol Žižkov – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0 – 3 (- 23, – 22, – 25) Vyrovnaný zápas, kde jsme se nevyvarovali násobených chyb, bojovnost a týmový výkon všech našich hráček a štěstí nás posunulo k vítězství s kvalitním a houževnatým soupeřem! Děkujiděvčata, přeji Vám a našim fanouškům zasloužený odpočinek, poděkování našemu gymplu a TJ Bižuterii za podporu v této těžké sezóně!

Naše hráčky: Nahrávačky Míša Přibíková, Kristýna Ulvrová, Anna Rupertová, smečařky Míša Mlejnková, Martina Skružná, Sára Košatová, Amálka Rupertová, blokařky: Petra Pechová, Šárka Osobová, Bára Šturmová, Anna Zajíčková, libera: Anna Prokůpková, Bára Kubáčková, Kristýna Havlíková, diagonální hráčka Kateřina Havlíková a  v KP I žen nám pomáhají naše „starší“ hráčkysmečařka Pavlína Tomisová a kapitánka Kája Jurková, smečařka, blokařka, diagonální hráčka. Díky všem!