5 bodů ze zápasů proti Železnému Brodu

TJ Bižuterie juniorky V neděli 24. března jsme sehráli poslední domácí zápasy v KP I žen Libereckého kraje se soupeřkami ze Železného Brodu. V prvním zápase jsme první dva sety hráli výborně na servisu a v útoku. Od třetího setu se už hrál vyrovnaný zápas, ale koncovka dopadla s potřebným štěstím pro nás! Ve druhém zápase jsme využili všechny hráčky a tak zápas dospěl do pátého setu, ve kterém se opět štěstí přiklonilo k nám. Zisk 5 bodů nás v tabulce posunul před týmy Varnsdorfu a Rokytnice. Máme na dostřel 2 bodů tým Stráže nad Nisou. Tento týden hrajeme v rámci velikonočních prázdnin poslední 4 zápasy celé krajské soutěže a to v pátek od 17. 00 hod dvojutkání v Mnichově Hradišti a v sobotu na ZŠ Dobiášova v Liberci – Rochlicích právě s týmem Stráže nad Nisou. Sestava týmu: Přibíková, Tomisová, Zajíčková, Rupertová Anna, Skružná, Pechová, libera Prokůpková a Havlíková Kristýna, střídaly Ulvrová, Košatová, Rupertová Amálka. Po velikonočních prázdninách nám začne příprava na poslední 3 zápasy extraligy juniorek v rámci turnaje o 5. – 8. místo, který bude pořádat Liberec 20. – 21. dubna.

Výsledky : TJ Bižu B jky – Železný Brod 3 – 0 ( 13, 16, 27) a 3 – 2 ( – 20, 18, 23, – 15, 16) Poděkování tradičně rodině Míši Přibíkové za podporu v hledišti a také panu Havlíkovi!