10 setů s Tanvaldem a 7 statečných v Brně v extralize juniorek!

Petra PechováHustý víkendový program nejdříve v sobotu v soutěži KP I, kde jsme sehráli dva pětisetové zápasy s Tanvaldem. V prvním zápase jsme nevyužili vedení 1 – 0 na sety a 24 – 19. Zbytečná prohra 2 – 3. Ve druhém zápasu obrácený scénář a vítězství ve 4. a 5. setu znamenalo vítězství 3 – 2. Škoda, že se nehrálo dle volejbalových pravidel! Sestava: Přibíková, Tomisová, Šturmová, Jurková, Skružná, Pechová, libero Prokůpková, střídaly Havlíková, Košatová, Zajíčková. Ve druhém zápase na bloku Zajíčková místo Pechové.

V neděli výjezd na 7 statečných do Brna. Dvě porážky 1 – 3 se SG Brno. Především první zápas se měl dotlačit do pětisetového duelu. Sestava: Přibíková, Pechová, Zajíčková, Košatová, Skružná, Šturmová, libero Prokůpková. Pochvala za bojovnost v zápasech s Tanvaldem a odolnost v zápasech v Brně, kde jsme se propracoval k setu s pořa- dovým číslem 18! Příští víkend hrajeme v pátek v Českých Budějovicích s Madetou a v sobotu doma s Jablonexem.

V neděli na Sokolovně ve Fugnerově ul.  s Přerovem od 11 a 14 hod. Věřme, že zápasovou zátěž rozložíme na více hráček a potřebujeme bodovat v KP I a po získaných setech se pokusit urvat vítězství v extralize juniorek a největší šance bude “ doma“ v neděli s Přerovem!