1. kolo ČP kadetek v Plzni

Kadetky odehrály 1. kolo Českého poháru v Plzni za přítomnosti sedmi týmů. Jeli jsme v oslabeném složení díky nemocem a úrazu, ale první den i bez velkého nasazení. Děvčata se nemohla dostat do svého tempa a výsledky v sobotu byly podle toho znát. Byť jsme si odnesli dva body ze dvou prohraných tiebreaků, tak sobota patřila pouze prohrám. První zápas proti Plzni ukázal, že náš den to nebude. Druhý zápas proti Novému Boru měl být jednoznačně náš, ale opět naše vleklé spory ukázaly, že nejsme ani psychicky vyrovnaní a po prvním vyhraném setu jsme druhý prohráli a v tiebreaku po jasném vedení došlo ke sporu a to byl náš konec. Třetí zápas nás přehrál Lanškroun a do posledního jsme šli odevzdaní, že proti Vsetínu si splníme odehraný zápas a odcházíme…… o to větší překvapení bylo, že jsme druhý set vyhráli……Vsetín byl nejspíš překvapen víc než my, ale bod nám pomohl do celkového součtu. Neděle začala pozitivní výhrou proti Bráníku 2:0 a to nám zajistilo 5. místo ve skupině a setrvání pro další kolo. Poslední zápas proti vítězi skupiny Jičínu už byl pouze pokusem o volejbal z naší strany, jelikož zde moc šancí uhrát body nebylo. Skupina byla hodně těžká a 5 bodů (8 bodů celkově pro neúčast České Třebové) na tyto poměry krásné. Kam nás zavede 2. kolo uvidíme…..