Juniorky v Turnově úspěšně

Juniorky v TurnověTJ Turnov – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0 – 3 a 0 – 3 ( 84 a 64 minut, rozhodčí Pozděna)

Sestava v prvním zápase: Majorová, Rupertová, Kozáková, Zajíčková, Hefferová, Adamcová, libero Havlíková – berz střídání.

Sestava ve druhém zápase: Majorová, Rupertová, Kozáková, Zajíčková, Hefferová, Adamcová, libero Havlíková – Bocheňská, střídala Bartošová Karolína

Rozhodlo naše vítězství v prvním vyrovnaném setu prvního zápasu. Od druhého setu jsme těžili z kvality servisu a lepšího útoku. Ve druhém zápase jsme také zlepšili nasazení v obraně v poli a zaslouženě získali 6 bodů.

Za 14 dnů se v sobotu 17. října utkáme v domácích zápasech s týmem Náchoda. Hrajeme od 9 a 13 hodin viz souběh se zápasy II: NL mužů.