SVCH Kozly – Bižu Oldies 2 : 3 (-22,26,-23,23,-12)

Posunuté utkání z pondělka včera zastihlo Oldies ve stejné formě jak je minulou středu opustilo. Máru, Honzu, Pavla ml., Tomáše, Jantara, Prágra a Rudu na liberu posíli na střed Edie a Ferda na účko. Kuriozitou byl jen jeden míč na rozcvičení pro oba týmy a tak se začínalo skoro bez kontaktu s balonem a hlavně pro domácí dost opatrně. Pro nás hravě vedení o pět a více bodů, ale v koncovce, kdy už domácí hodně těžili z hry Titiho Smoliče skoro vyrovnáno. Do druhého setu si šel sednout za katr Mára a nahradil ho Honza Jantar, kterému se opravdu na síti nedařilo… z moc pokusů 0 bodou. Třetí set kopií prvého v náš prospěch a vedení 2 : 1 na sety.  Kule se Smoličem však v dalším setu podali obdivuhodné výkony hlavně v poli, kdy dokázali odčapat neuvěřitelné míče a podávat na Pepu a jeho prkýnko nemá cenu, furt je to za jedna. Drama vyrovnané koncovky čtvrtého setu jsme dohráli sami vyhozenými dloubáky mimo bílé lajny, srovnáno 2 : 2. Pod vlivem prohraného setu, než jsem se rozkoukali tak jsme prohrávali 0 : 5, nastalo malé mytí hlav a mobilizace nemožného, začalo se trochu více dařit na bloku, od změny stran, kdy už bylo skoro srovnáno jsme další drama v koncovce, kde je možné úplně všechno, nechtěli připustit a tak to vzal na sebe Tomáš a třemi bodovkami v koncovce rozhodl. Jak kdo: Ruda na liberátoru stabilně dobře, Mára se průběhem lepšil(možná to bylo klesající hladinou krve v alkoholu z předešlého dne), Pavel hamižně na síti, lépe v poli, na Ferdovi byla znát pauza po zranění a možná se i trochu podvědomě šetřil, s Ediem na středu po dlouhé době, tak souhra malinko vázla, Tom slušně…..nahrávky jako poslední dobou nic moc….připsali jsme třetí vítěztví, vítězství více síly a bojovnosti než umu, ale i to se počítá a kóóór v šalinový lize….