První utkání v KP s oldies sestavou,..

Bižuterie Jablonec 2012 "A"
Bižuterie Jablonec 2012 "A"

TJ Bižuterie : VK Liberec 3:0(19,14,13) a 3:0(22,16,20)

Sestava se soupiskou, za který se nemusí stydět žádný slušný veteránský tým. Soupeř o parník mladší, (ale to budou všichni,.) v jednu chvíli na palubovce se čtyřmi hráči, kteří byli ještě v loňských sezónách na naší ligové soupisce. To, že jsem udělal těžkou, začátečnickou chybu před dvěma lety a ligu přihlásil, v podobě tragické domněnky, že nám toto omlazení pomůže. To se ukázalo tuto sobotu v plné „parádě“.  Budou ovšem těžší a ještě mladší soupeři,..

V podstatě jsme byli v kompletní sestavě,  ale někteří byli jenom „na čumendu, někteří v práci a chyběla skutečná volejbalová posila – hostující Martin Fikar. V začátcích jsme se trochu trápili na smeči, Kubina vlastně celou sezónu permanentně zraněný a Míra, se stal spíše beachovým specialistou, přesto pár jeho vykloněných smečí, mimo poměrně vysoký blok, dalo vzpoměnout na naše lepší chvilky na palubovkách. Párkarát s tím praštil o zem Oldan neuvěřitelně (v poli jde fakt o „kejhák“ :-). Tady můžeme jenom proklínat, že nám panbůh nenadělil.

Cíle pro letošní sezónu zatím nemáme vůbec žádné. Stará parta se vrátila na palubovku, aby si zahrála a možná pomohla vrátit druhou ligu, pokud to půjde.  A když ne,  je to úplně jedno.  Snažili jsme se do týmu zapracovat mladé hráče (někteří ještě na postarší fotce,..), ale s představa, že budu stačit na ligu s tréninkem jednou za týden , s mizerně naučeným technickým základem, je prostě úsměvná – od toho je KP, dříve se tomu říkalo okres, protože i v KPII, se hrál lepší volejbal.