Příliš vysoká nadmořská výška ve Vysokém nad Jizerou

Podařené trio TJ Bižuterie

Sokol Vysoké n.J : TJ Bižuterie 3:1 a 3:0

Domácí nám tuto sobotu předvedli, že volejbal hrát „docela umějí“. My jsme ač neradi, museli připustit, že na úplně stařeckou sestavu, ze které se polovina vrátí nad ránem, už to věčně nepůjde :-D. Nicméně jsme po dlouhé době se zahráli opravdu dobrý sport z obou stran. Snad s výjimkou posledního setu ve druhém zápase, kdy jsme to už zabalili.  Ovšem – prohráli jsme 4 koncovky setů, což o něčem vypovídá. Naší největší slabinou byl útok z hlavního kůlu a i když odpoledne šel na přihrávající prdu místo Páti, zraněný Kubina. Moc to nefungovalo.Ze strany soupeře jasně nejlepší hráčí bratři Čermákové, kteří mají prostředek spolu nachozený opravdu dobře, a docela si s námi „vytírali,..“ 😀 .

Odpoledne se navíc přidali se svým výkonem mladí a neklidní (Páťa s Alešem) a bylo vymalováno.  Také malinko brnknul na strunku domácích Jirka Běhal, v opravdu vyhecovaném druhém setu. Místo fouknutí  na stav  1:1, odpustil Páťovi tyčku, kterou ale asi vidět nemohl 😀 . Pořád jsme to měli ve svých rukách, takže losers koncovky z naší strany, jak jsem již napsal výše.  To, že jsme byli bez hlavních útočných maníků psát nebudu, protože nevím, místo koho by hráli 😀 .

Bylo to krásně vyhecované. Občas proletěl vzduchem nějaký ten „č..“ a „k..“ . Alespoň to nebyla nuda, strašně neradi prohráváme 😀 .

Na jaře to klukům budeme muset vrátit.  Krásná příroda, dobré nefiltrované plzeňské a férový soupeř i rozhodčí.

Sestava: Pižla(B), Dupy (B), Šáchyč (B), Ruky (N), Kubina (L-S), Páťa (S-L), Zajda(U), Barčus (S). Střídali: Šáchyč, Dupy.