Juniorky z Trutnova bez bodu

Juniorky v Turnově

Trutnov : Bižuterie 3:1 a 3:1

Komentář trenéra můžete nalézt níže. Z pohledu diváka, fotografa a řidiče:

Pozitivní na hře bylo odhodlání a snaha uhrát co nejlepší výsledek. V prvním setu po mnoha vlastních chybách se juniorkám podařil vyrovnat skóre a měly jít do vedení na setbol, po jasné chybě domácí blokařky, která „sáhla“ do náhrávky. Místní arbitr rozhodnutí přesně otočil, a jak to tak ve volejbale chodí, toto rozhodnutí jim hodně k prvnímu setu pomohlo. Druhý set rozhodl za srovnaného stavu servis jedné z hostujících hráček, která zatočeným, velmi nepříjemným servisem do zóny 1, nadělila možná osm přímých bodů,.. Za hodně nepříjemného stavu se dokázala děvčata zvednout uhrát set, ale vzápětí ve čtvrtém setu přišla vždy vlastní chyba, v moment, ve kterém se to prostě nehodí 🙂 . Zejména zkažených servisů bylo dopoledne příliš, o to sebevědoměji podávaly domácí hráčky. K tomu se přidalo pár nepřesností na nahrávce (když už bylo přihráno,..) a z toho vyplývající těžší pozice smečařek a prakticky nulová hra středem, kterou naopak soupeř nadužíval. Zkrátka v utkání byly domácí hráčky lepší,.. To neznamená, že to nemůže být v odvětě opačně,..

V obou zápasech jsme nevyužili stavu 1 – 1 na sety a projevila se nižší kvalita naší hry v HK I – násobené chyby na přihrávce a nevynucené chyby na útoku.

Ve hře v HK II  na bod individuální nevynucené chyby na servisu, nižší kvalita bloku a nedohrané bodové míče.

Sestava: Majorová, Rupertová, Kozáková, Zajíčková, Hefferová, Adamcová, libero Havlíková – Bocheňská, bez střídání

Poděkování Vláďovi Zajíčkovi a Jirkovi Majorovi za zajištění dopravy vlastním auty a řidičské umění.

Za 14 dnů se utkáme na MH v Jablonci nad Nisou s favoritem naší skupiny týmem Hradce Králové v sobotu 7.listopadu v 9 a 13 – souběh se zápasy mužů ve II. NL.