Juniorky úspěšně ukončily sezónu

VZA_2942Zápasy 11. a 12. kola nástavby liga juniorek ukončily naše letošní učinkování v této výkonnostní soutěži. – 36 týmů po 6 týmech v 6 skupinách

TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou – VK Kralupy 2 – 3 (- 14, 10, – 23, 23, – 7) 105 minut, rozhodčí Ludvíček 50 diváků

V prvním zápase jsme nezvládli vstup do prvního setu a nevyužili vedení 23 – 21 ve třetím setu. Naše chyby jak na servisu tak také v taktice nahrávky a řešení bodových situací.

Sestava: Majorová, Rupertová, Bartošová Karolína, Zajíčková, Hefferová, Adamcová, libero Bocheňská, Bartošová Míša, střídala Bartůňková

TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou – VK Kralupy 3 – 1 (11, 21, – 20, 15) 90 minut , rozhodčí Ludvíček, 60 diváků

Ve druhém zápase jsme zvládli první dva sety díky zlepšenému výkonu na servisu a v útoku, celý zápas hrála na nahrávce Kristýna Čermáková. Po zaváhání ve třetím setu se hráčky zmobilizovaly ke zlepšenému výkonu a zasloužená výhra díky kvalitnímu servisu a útoku, zlepšená hra v obraně v poli a úspěšné dohrávky na bod.
Sestava: Čermáková, Rupertová, Kozáková, Zajíčková, Hefferová, Adamcová, libero Havlíková, bez střídání.

Zisk 4 bodů potvrdil naše první místo v této skupině. V letošní sezóně se nám nepodařilo postoupit mezi nejlepší týmy ligy juniorek.- 18 nejlepších týmů. Ve skupině N jsme vyhráli 16 zápasů, 4 porážky.

Pro příští sezónu zahájíme přípravu 11. dubna a sehrajeme dva turnaje 14. – 15. května v Teplicích – halový turnaj a 28. – 29. května v České Třebové – antukový turnaj.

Podzimní část přípravy zahájíme 8. srpna v tenisovém areálu v Hrádku nad Nisou, kde jsme také zahajovali přípravu v srpnu 2015. Poděkování za pomoc a spolupráci rodičům, kteří dali k dispozici svá osobní auta a řidičské umění při zajištění výjezdů, poděkování Ivetě za zajištění domácích zápasů viz zápisy utkání a fanouškům za podporu při domácích utkáních na MH v Jablonci nad Nisou.