V sobotu 8. října jsme sehráli dva zápasy ligy juniorek skupiny C:

Místo: Sokolovna Pardubice  (rekonstrukce!)

TJ Sokol Pardubice – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0 -3 a 1 – 3
1. zápas : 10. 00
61 minut, rozhodčí Šámal, 50 diváků
Sokol Pardubice – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0 – 3 (- 12, – 19, -12)
V prvním zápase jsme podali kvalitní výkon podložený stabilitou na přihrávce a důrazným útokem. Dominoval i náš servis a blok. Pochvala za koncentrovaný výkon ve všech 3 setech!
2. zápas: 13. 00
79 minut, rozhodčí Šámal, 50 diváků
TJ Sokol Pardubice – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1 – 3 ( – 20, – 17, 12,- 13)
Sestava: Majorová, Bartůňková, Bartošová Karolína, Zajíčková, Králová, Adamcová, libero Bartošová Míša, střídala Čermáková, Kozáková
Ve druhém zápase jsme podali kvalitní výkon v prvním a druhém setu. Výpadek na útoku a na přihrávce ve třetím setu znamenal pro 4. set změnu v sestavě a návrat ke kvalitnímu výkonu na podání a v obraně na síti spolu s využitím bodových situací!
Pochvala za zisk 6 bodů a kvalitní výkon v obou zápasech.
Příští týden sehrajeme 15. října v sobotu od 9. 00 a 13. 00 na MH dva zápasy s týmem Náchoda.
V tabulce máme po 6 zápasech 18 bodů a sety 18 – 2!