6 cenných bodů v zápasech s Náchodem

Juniorky v TurnověV sobotu 17. 10. 2015 jsme sehráli zápasy 5. a 6. kola Ligy juniorek – skupiny B na Městské hale v Jablonci nad Nisou – netradičně na kurtu č. 1 – (volejbalový kurt č. 4 byl obsazen judisty) s houževnatým soupeřem z Náchoda. V prvním zápase se rozhodovalo v koncovce čtvrtého setu a vítězství 26 – 24 znamenalo 3 body! Ve druhém zápase jsme zvládli nejdříve koncovku druhého setu 25 – 23 abychom ve třetím setu vedli 24 – 17. Přesto došlo na “ strach o vítězství “ a zbytečnými chybami jak na útoku tak na přihrávce jsme  nechali soupeře dotáhnout náš náskok. Vítězství 25 – 23, ale tu koncovku jsme si měli uhrát svým volejbalovým výkonem a ne chybou soupeře na servisu! Přesto 6 cenných bodů do tabulky, která se po výsledcích  TU Liberec B – Trutnov 3 – 2 a 1 – 3  na 2. – 4. místě částečně vyrovnala. Příští týden nás čeká v sobotu 24. října  výjezd na palubovku Trutnova! Poděkování rodičům a fanouškům za podporu našeho týmu netradičně na kurtu č. 1! Mezi zápasy proběhla organizační schůzka k sezóně 2015/16. Na domácí palubovce se uvidíme na začátku listopadu a to v sobotu 7. listopadu proti Slavii Hradec Králové a o týden později v sobotu 14. listopadu proti TU Liberec B.