5 důležitých bodů z Nového Boru!

Hanke Denise Víkendové zápasy přinesly nejdříve sobotní zápasy KP I v Novém Boru. V prvním zápase jsme nastoupili v sestavě se zkušenějšími hráčkami a přes dvě koncovky jsme zaslouženě zvítězili 3 – 0. Ve druhém zápase na mladší skupinku hráček doplněnou o Káju Jurkovou a na liberu Annu Prokůpkovou jsme prohrávali 0 – 2 na sety, po zlepšeném výkonu v dalších setech jsme zvítězili 16 – 14 v pátém setu.

V neděli dva zápasy v extralize juniorek s Madetou České Budějovice.Škoda nevyužité šance v prvním setu prvního zápasu, kdy jsme svými chybami na servisu promarnili šanci na zisk setu! I přes některé dobré pasáže ve všech setech jsme nezískali proti silnému soupeři sety! V příštím týdnu nás čeká v KP I tým Tanvaldu a v neděli hrajeme extraligu juniorek v Brně!