4. kolo KP MŽ šestek na Randovce

Dnes jsme odehráli 4. kolo KP MŽ šestek na skoro domácí půdě na Randovce. Přes počáteční obavy, že budeme dost limitovaní rozměry tělocvičny a výškou stropu, jsme na tento problém, zejména u stropu, narazili minimálně. Béčko, díky marodce Turnova, odehrálo rychloturnaj dvěma zápasy, ze kterých vyšlo s 2. místem po porážce nad Novým Borem B a po vítězství nad Duklou B. Áčko začalo prvním  zápasem proti Dukle dost jednoznačnou prohrou a v tomto duchu se nesl i následující zápas s Novým Borem A. Zásadní chybou byl příjem a nepřesné přihrávky. Pak ale nastal obrat a proti Vratislavicím šla děvčata s obrovským nasazením a s chutí vyhrát, což se jim, po odehrání tří nervy drásajících setů, povedlo. První set prohrála 17:25, ale pak se dokázala několikrát zvednout a vrátit do hry. Druhý set vyhrála 26:24 a v rozhodujícím třetím setu si vybojovala vítězství 16:14. Krásný zápas si děvčata vyhrála díky přihrávkám, dobíháním míčů, ale především vzájemnou podporou a hecováním. Takže touto výhrou zůstává Áčko 3. místem v 1. lize.